Psaní

Vyšlo …

Lvářka

Oba žijí ve stověžatém městě, každý v jiném století. On v jednadvacátém, ona v šestnáctém. A jedné letní noci se potkají na pražském vrchu Petříně. Když je totiž Všehomír ve správném rozpoložení, dá se skrz oheň cestovat napříč labyrintem času…

Pokračovat ve čtení…

Erilian 1 – Město čarodějů

Erilian… starobylé město vystavěné z kamení, cihel a magie. Město vznešených mágů, dávných legend a tajemství. Členem Velké rady se stanou jen ti nejlepší a nejváženější čarodějové. Někteří neváhají získat jedno ze zlatých křesel v Kruhovém sále i za cenu zločinu.

Pokračovat ve čtení…

Erilian 2 – Kouzla na obzoru

Život ve městě Erilian se zdá být až pohádkově idylický. Kiařina dcera Zia, mladá spisovatelka, rebelka a čarodějka v jedné osobě, tento názor nesdílí. Jedné letní noci se rozhodne vzít svůj osud do vlastních rukou a uteče z domu. Na palubě plachetnice Bílý delfín se vydá na jihovýchod, odhodlaná zažít senzační prázdniny a najít inspiraci pro svoji knihu.

Pokračovat ve čtení…

Erilian 3 – Střípky hvězd

Fínka se umí ohánět smyčcem i dýkami a v žilách jí koluje magie, stejně jako její matce Zie a babičce Kiaře. Přichází doba krátkých vlasů a krátkých sukní, v ulicích jezdí tramvaje a čarodějové poslouchají jazz. Na dávné časy a legendy se skoro zapomnělo. Nikdo nemá tušení o chystané pomstě, o spolku Maskovaných gentlemanů ani o pěti

Pokračovat ve čtení…

Gryf, který neuměl létat

Erilianská povídka a audiopovídka. Nudíte se? Pořiďte si gryfa… Lyraz Perelian neměl po své promoci na Univerzitě magických věd ani tušení, jak velká pravda se v tomhle starém rčení skrývá.

Pokračovat ve čtení…

Erilian – audiokniha

První díl dobrodružné fantasy trilogie vydalo v nezkrácené verzi audiovydavatelství Walker & Volf. Načetli herci Jiří Klem a Lucie Šternerová. Nakladatel: Walker & Volf Čtou: Jiří Klem a Lucie Šternerová Rok vydání: 2016 Audioknihu můžete zakoupit ZDE.

Pokračovat ve čtení…

Časopis ASB

Časopis ASB přináší čtenářům aktuální informace z oblasti tuzemské i světové architektury.

Pokračovat ve čtení…