Knihy

Lvářka

Koupit tištěnou knihu

Oba žijí ve stověžatém městě, každý v jiném století. On v jednadvacátém, ona v šestnáctém. A jedné letní noci se potkají na pražském vrchu Petříně. Když je totiž Všehomír ve správném rozpoložení, dá se skrz oheň cestovat napříč labyrintem času...

Lvářka – audiokniha

Koupit audioknihu

Román Lvářka vydalo v nezkrácené verzi vydavatelství Supraphon v podání Báry Hrzánové.

Erilian 1 – Město čarodějů

Koupit tištěnou knihu

Erilian… starobylé město vystavěné z kamení, cihel a magie. Město vznešených mágů, dávných legend a tajemství. Členem Velké rady se stanou jen ti nejlepší a nejváženější čarodějové. Někteří neváhají získat jedno ze zlatých křesel v Kruhovém sále i za cenu zločinu.

Erilian 2 – Kouzla na obzoru

Koupit tištěnou knihu

Život ve městě Erilian se zdá být až pohádkově idylický. Kiařina dcera Zia, mladá spisovatelka, rebelka a čarodějka v jedné osobě, tento názor nesdílí. Jedné letní noci se rozhodne vzít svůj osud do vlastních rukou a uteče z domu. Na palubě plachetnice Bílý delfín se vydá na jihovýchod, odhodlaná zažít senzační prázdniny a najít inspiraci pro svoji knihu. Netuší ale, že pluje vstříc velkým tajemstvím, která dlouhá léta spala za obzorem.

Erilian 3 – Střípky hvězd

Koupit tištěnou knihu

Fínka se umí ohánět smyčcem i dýkami a v žilách jí koluje magie, stejně jako její matce Zie a babičce Kiaře. Přichází doba krátkých vlasů a krátkých sukní, v ulicích jezdí tramvaje a čarodějové poslouchají jazz. Na dávné časy a legendy se skoro zapomnělo. Nikdo nemá tušení o chystané pomstě, o spolku Maskovaných gentlemanů ani o pěti hvězdách, které se na obloze pomalu ale jistě seskupují do jedinečné liniové konstelace.

Erilian 1 – audiokniha

Koupit audioknihu

První díl dobrodružné fantasy trilogie vydalo v nezkrácené verzi vydavatelství Čti mi. Načetla Hana Drnovská.

Erilian 2 – audiokniha

Koupit audioknihu

Druhý díl dobrodružné fantasy trilogie načetla Hana Drnovská.

Erilian 3 – audiokniha

Koupit audioknihu

Závěrečný díl dobrodružné fantasy trilogie načetla Hana Drnovská.

Gryf, který neuměl létat

Číst e-knhu ZDARMA

Koupit tištěnou knížku (předobjednávka) - vychází v říjnu

Novela ze světa trilogie Erilian (prequel)

Nudíte se? Pořiďte si gryfa… Lyraz Perelian neměl po své promoci na Univerzitě magických věd ani tušení, jak velká pravda se v tomhle starém rčení skrývá.

Voňavé knižní svíčky

Koupit svíčku ERILIAN

Koupit svíčku LVÁŘKA

Četbu nebo poslech knih si můžete zpříjemnit díky voňavým knižním svíčkám z dílny Abyss Candle. Svíčka ERILIAN voní po černé orchideji s magnólií, svíčka LVÁŘKA jako sladký pomeranč s vanilkou.