Knihy

Lvářka

Koupit tištěnou knihu

Oba žijí ve stověžatém městě, každý v jiném století. On v jednadvacátém, ona v šestnáctém. A jedné letní noci se potkají na pražském vrchu Petříně. Když je totiž Všehomír ve správném rozpoložení, dá se skrz oheň cestovat napříč labyrintem času...

Lvářka – audiokniha

Koupit audioknihu

Román Lvářka vydalo v nezkrácené verzi vydavatelství Supraphon v podání Báry Hrzánové.

Erilian 1 – Město čarodějů

Koupit tištěnou knihu

Koupit e-knihu

Erilian… starobylé město vystavěné z kamení, cihel a magie. Město vznešených mágů, dávných legend a tajemství. Členem Velké rady se stanou jen ti nejlepší a nejváženější čarodějové. Někteří neváhají získat jedno ze zlatých křesel v Kruhovém sále i za cenu zločinu.

Erilian 2 – Kouzla na obzoru

Koupit tištěnou knihu

Koupit e-knihu

Život ve městě Erilian se zdá být až pohádkově idylický. Kiařina dcera Zia, mladá spisovatelka, rebelka a čarodějka v jedné osobě, tento názor nesdílí. Jedné letní noci se rozhodne vzít svůj osud do vlastních rukou a uteče z domu. Na palubě plachetnice Bílý delfín se vydá na jihovýchod, odhodlaná zažít senzační prázdniny a najít inspiraci pro svoji knihu. Netuší ale, že pluje vstříc velkým tajemstvím, která dlouhá léta spala za obzorem.

Erilian 3 – Střípky hvězd

Koupit tištěnou knihu

Koupit e-knihu

Fínka se umí ohánět smyčcem i dýkami a v žilách jí koluje magie, stejně jako její matce Zie a babičce Kiaře. Přichází doba krátkých vlasů a krátkých sukní, v ulicích jezdí tramvaje a čarodějové poslouchají jazz. Na dávné časy a legendy se skoro zapomnělo. Nikdo nemá tušení o chystané pomstě, o spolku Maskovaných gentlemanů ani o pěti hvězdách, které se na obloze pomalu ale jistě seskupují do jedinečné liniové konstelace.

Erilian 1 – audiokniha

Koupit audioknihu

První díl dobrodružné fantasy trilogie vydalo v nezkrácené verzi vydavatelství Čti mi. Načetla Hana Drnovská.

Erilian 2 – audiokniha

Koupit audioknihu

Druhý díl dobrodružné fantasy trilogie načetla Hana Drnovská.

Erilian 3 – audiokniha

Koupit audioknihu

Závěrečný díl dobrodružné fantasy trilogie načetla Hana Drnovská.

Gryf, který neuměl létat

Číst e-knihu ZDARMA

Koupit tištěnou knížku

Novela ze světa trilogie Erilian (prequel)

Nudíte se? Pořiďte si gryfa… Lyraz Perelian neměl po své promoci na Univerzitě magických věd ani tušení, jak velká pravda se v tomhle starém rčení skrývá.

Voňavé knižní svíčky

Koupit svíčku ERILIAN

Koupit svíčku LVÁŘKA

Četbu nebo poslech knih si můžete zpříjemnit díky voňavým knižním svíčkám z dílny Abyss Candle. Svíčka ERILIAN voní po černé orchideji s magnólií, svíčka LVÁŘKA jako sladký pomeranč s vanilkou.