Knihy

Lvářka

Koupit tištěnou knihu

Koupit audioknihu

Oba žijí ve stověžatém městě, každý v jiném století. On v jednadvacátém, ona v šestnáctém. A jedné letní noci se potkají na pražském vrchu Petříně. Když je totiž Všehomír ve správném rozpoložení, dá se skrz oheň cestovat napříč labyrintem času...

Erilian 1 – Město čarodějů

Koupit tištěnou knihu

Koupit e-knihu

Koupit audioknihu

Erilian… starobylé město vystavěné z kamení, cihel a magie. Město vznešených mágů, dávných legend a tajemství. Členem Velké rady se stanou jen ti nejlepší a nejváženější čarodějové. Někteří neváhají získat jedno ze zlatých křesel v Kruhovém sále i za cenu zločinu.

Erilian 2 – Kouzla na obzoru

Koupit tištěnou knihu

Koupit e-knihu

Koupit audioknihu

Život ve městě Erilian se zdá být až pohádkově idylický. Kiařina dcera Zia, mladá spisovatelka, rebelka a čarodějka v jedné osobě, tento názor nesdílí. Jedné letní noci se rozhodne vzít svůj osud do vlastních rukou a uteče z domu. Na palubě plachetnice Bílý delfín se vydá na jihovýchod, odhodlaná zažít senzační prázdniny a najít inspiraci pro svoji knihu. Netuší ale, že pluje vstříc velkým tajemstvím, která dlouhá léta spala za obzorem.

Erilian 3 – Střípky hvězd

Koupit tištěnou knihu

Koupit e-knihu

Koupit audioknihu

Fínka se umí ohánět smyčcem i dýkami a v žilách jí koluje magie, stejně jako její matce Zie a babičce Kiaře. Přichází doba krátkých vlasů a krátkých sukní, v ulicích jezdí tramvaje a čarodějové poslouchají jazz. Na dávné časy a legendy se skoro zapomnělo. Nikdo nemá tušení o chystané pomstě, o spolku Maskovaných gentlemanů ani o pěti hvězdách, které se na obloze pomalu ale jistě seskupují do jedinečné liniové konstelace.

Gryf, který neuměl létat

Číst e-knihu ZDARMA

Stáhnout audioknihu ZDARMA

Koupit tištěnou knížku

Novela ze světa trilogie Erilian (prequel)

Nudíte se? Pořiďte si gryfa… Lyraz Perelian neměl po své promoci na Univerzitě magických věd ani tušení, jak velká pravda se v tomhle starém rčení skrývá.

Jiný kraj (antologie) – povídka Sloňa

Koupit tištěnou knihu

Koupit e-knihu

Jiný kraj může znamenat exotickou přírodu, ale také odlišné mravy, neobvyklé zvyky a zákonitosti, jiné lidi, myšlenky, osudy. Antologie Jiný kraj je výběrem povídek žánru fantasy, sci-fi a hororu, ale přesto se věnuje tématům, která hýbají současným světem.

Voňavé knižní svíčky

Koupit svíčku ERILIAN

Koupit svíčku LVÁŘKA

Četbu nebo poslech knih si můžete zpříjemnit díky voňavým knižním svíčkám z dílny Abyss Candle. Svíčka ERILIAN voní po černé orchideji s magnólií, svíčka LVÁŘKA jako sladký pomeranč s vanilkou.