Kouzla (znovu) na obzoru!

“… Erilian 2 se dnes objevil na Palmknihách i některých dalších portálech. Postupně se šíří internetem jako horká láva 🌋 Tištěný E1 by mohl být ke konci příštího týdne už na cestě k Vám… 📖 ”

Včerejší info z nakladatelství. Víc takových e-mailů, prosím 🖤

Druhý díl čarodějné trilogie Erilian je (znovu) na světě! Včera vyšlo nové rozšířené vydání Kouzel na obzoru jako e-book📱 Na papír-book se můžete těšit už za pár týdnů 📖 Vše s původními ilustracemi Petra Vyorala, včetně mapy a lehce upgradované obálky. Celá trilogie Erilian bude kompletní (papír, e-knihy, audioknihy) začátkem léta.

Anotace:

Život v čarodějném městě Erilian se zdá být až pohádkově idylický. Kiařina dcera Zia, mladá spisovatelka, rebelka a čarodějka v jedné osobě, tento názor nesdílí. Jedné letní noci se rozhodne vzít svůj osud do vlastních rukou a uteče z domu. Na palubě plachetnice Bílý delfín se vydá na jihovýchod, odhodlaná zažít senzační prázdniny a najít inspiraci pro svoji knihu. Netuší ale, že pluje vstříc velkým tajemstvím, která dlouhá léta spala za obzorem.

👉 🛒 E-knihy Erilian 1 a Erilian 2 k dostání na Palmknihy.cz (včetně delších ukázek z obou knih), během pár dní taky na Kosmas, Alza, Googleplay a u dalších prodejců.
📖  Papírové knihy Erilian 1, 2 a 3 v pevné vazbě, každou za 330 Kč, si už můžete předobjednat prostřednictvím formuláře na webu E-knihy jedou.